Vyberte stránku

Pracovní právo

Advokátní kancelář Fabian & Partners

Vaše práva bereme osobně. Zkušený tým právníků, neformální prostředí, moderní přístup k poskytování právních služeb. Nabízíme dlouholeté zkušenosti ve stěžejních oblastech práva.

Advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS poskytuje právní služby zaměstnavatelům ve všech oblastech pracovního práva, zejména při sepisu pracovních smluv, výpovědí, hromadných výpovědí a dohod, pracovních řádů, interních směrnic, jakož i při kolektivním vyjednávání. Současně zastupujeme jako advokáti zaměstnavatele v soudních řízeních týkajících se rozvázání pracovního poměru, náhrady škody.

Řešíme

Pracovní poměr

Smlouvy a pracovněprávní dokumenty

Pracovní právo pro zaměstnavatele

Pracovněprávní spory

Due diligence

Advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS má bohaté zkušenosti s úpravou pracovněprávních vztahů ve společnostech, zejména pak poskytuje:

 • komplexní poradenství pro zaměstnavatele i zaměstnance
 • pracovní smlouvy
 • manažerské smlouvy
 • kolektivní smlouvy, jednání s odbory
 • konkurenční doložky
 • zaměstnávání cizinců
 • agenturní zaměstnávání
 • pracovní řády a interní předpisy
 • zaměstnanecké výhody
 • reorganizace, organizační změny
 • ukončování pracovních poměrů
 • pracovněprávní spory – zastoupení advokátem
 • uplatňování nároků z neplatného rozvázání pracovního poměru
 • pracovní úrazy a náhrada škody

Právní služby pro zaměstnavatele

Právník – advokát se specializací na pracování právo vám poradí s pracovněprávními postupy, smlouvami a vyřízením vzniku, změny nebo ukončením pracovního poměru. Pro zaměstnavatele dokážeme zajistit kompletní pracovněprávní dokumentaci, včetně vyhotovení pracovních smluv, mzdových výměrů a ostatních potřebných dokumentů. Pokud již máte tuto dokumentaci vyhotovenou a nejste si jisti, zda je pro vás bezpečná, jsme schopni ji zkontrolovat a doplnit tak, aby pro vás byla co největším přínosem. Spolupracujeme také s daňovými poradci a účetními. Provádíme komplexní pracovněprávní due dilligence zejména v oblasti pracovněprávní dokumentace zaměstnavatele a jeho vnitřních postupů se zaměřením na identifikaci potenciálních rizik a doporučení optimálního řešení.

Pracovněprávní poradenství

Rádi vám poradíme či posoudíme vaší záležitost z oblasti pracovně právní problematiky, ať již z pohledu zaměstnance nebo zaměstnavatele. Včasné posouzení vaší záležitosti advokátem a navržení jejího vhodného řešení v mnoha případech předejde nákladnému soudnímu sporu a ušetří vám starosti. Poradíme vám při nakládání s osobními údaji zaměstnanců, zejména pokud jde o vedení personální a mzdové agendy, používání fotografií zaměstnanců nebo předávání jejich údajů. Právní služby poskytujeme rovněž v souvislosti s monitorováním zaměstnanců (kamery na pracovišti, GPS v autech), kontrolou užívání internetu apod.

Pomáháme překonat nejrůznější překážky, právníci advokátní kanceláře FABIAN & PARTNERS a insolvenční právníci pomůžou i vám. Napište nám na info@fabianpartners.cz nebo zavolejte na 605245409.

2 641

Jednání u soudu od r. 2008

1 000

Spokojených klientů

15 let

Zastupujeme vaše zájmy

Proč si vybrat právě nás?

Insolvence, insolvenční právo

Insolvenční správce JUDr. Ing. Pavel Fabian je oprávněn vykonávat funkci insolvenčního správce a insolvenčního správce se zvláštním povolením (pro podniky s ročním obratem nad 50 mil. Kč, banky a finanční instituce, reorganizace). Od roku 2015 je držitelem bezpečnostní prověrky Národního bezpečnostního úřadu. Aktuálně spravujeme cca 500 insolvenčních řízení.

Trestní právo

Zajišťujeme komplexní právní pomoc fyzickým a právnickým osobám podezřelým ze spáchání trestného činu, obviněným i obžalovaným, ve všech fázích trestního řízení. Zaměřujeme se zejména na případy trestných činů proti majetku, trestných činů hospodářských a insolvenční delikty, tzv. trestné činy související s insolvenčním řízením.

Vymáhání pohledávek (dluhů)

Nabízíme soudní, mimosoudní vymáhání pohledávek i exekuce pohledávek. Využíváme moderní metody vymáhání, elektronické platební rozkazy, spolupracujeme s několika exekutory. Náklady právního zastoupení včetně provize vymáháme na dlužníkovi. Pomáháme věřitelům již od roku 2008 a řešili jsme již tisíce pohledávek. Postaráme se i o Vaše pohledávky.

Firemní právní poradenství - firemní právník

Potřebujete mít vždy k dispozici stálý tým právníků na míru oboru vašeho podnikání? Chcete pravidelné právní služby, ale nechcete zaměstnávat vlastní firemní právníky? Pro podnikatele nabízíme profesionální právní servis spojený se standardním chodem vašeho podnikání v rámci zvýhodněných balíčků. Poskytneme Vám specialisty na konkrétní oblasti práva. Trvalá spolupráce, která se vyplatí.

Vaše práva bereme osobně