Vyberte stránku

Aktuality Future Farming / GFF

Problematické dluhopisy Future Farming

Future Farming zaměřená na akvaponické farmy a technologie ve velkém objemu emitovala dluhopisy s úrokem přes 10% ročně. V posledních měsících se však u některých emisí začala zpožďovat s výplatou zhodnocení. Z tohoto důvodu se na nás obrací držitelé dluhopisů Future Farming se žádostmi o vymáhání svých dluhopisů – investic. Aktuálně máme od klientů informace o zpoždění výplaty posledních výnosů k 7.3.2024, k 15.1.2024, které dosud nebyly vyplaceny. Ještě 18.12.2023 bylo sděleno telefonicky i e-mailem, že jistina bude vyplacena v průběhu února 2024, doposud se tak nestalo. Objevují se informace o prodeji majetku. 

Insolvence Future Farming

Future Farming se zatím nenachází v insolvenčním řízení. Nedoporučujeme čekat na zahájení insolvenčního řízení – Vaše nároky doporučujeme začít vymáhat ihned po zjištění, že společnost do které jste investovali své peníze, má jakékoliv finanční potíže. 

Vymáhání investic Future Farming

Naše advokátní kancelář má rozsáhlé know-how v oblasti kapitálového trhu, soudních sporů, insolvencí a jsme připraveni práva investorů vymáhat tak, abychom minimalizovali jejich ztrátu a maximalizovali vrácenou investici.